Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Partnerzy

 

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Kompleksowa oferta firmy Viessmann zawiera indywidualne rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kilowatów, przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowania i wszystkich nośników energii.

www.viessmann.pl


 

Producent złączek z miedzi, brązu, mosiądzu i stali szlachetnej oraz tworzyw sztucznych do instalacji wody pitnej, c.o., gazowych, solarnych lub sprzężonego powietrza a także armatury grzewczej oraz dodatków do lutowania.

www.sanha.com


 

Producent nowoczesnych systemów kominowych ze stali szlachetnej, kominów kwasoodpornych oraz wysokiej jakości wkładów kominowych wyposażonych w rury kwasoodporne. 

www.umet.pl


 

 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DEFRO to niekwestionowany lider w branży budowlanej i grzewczej.  Największy producent pieców w Polsce i jeden z największych w Europie.

www.defro.pl


 

Firma PAUL została założona w 1994 roku. Od ponad 20 lat opracowuje i wprowadza na rynek nowatorskie rozwiązania w zakresie odzysku ciepła.

www.paul-lueftung.de


 

 

 

Vents Group oferuje wentylatory domowe, kanały wentylacyjne, rury wentylacyjne i inne systemy wentylacyjne.

www.vents-group.pl


 

Verano jest producentem innowacyjnego systemu grzejników kanałowych, stojących i naściennych a także klimakonwektorów, który jest oparty o własne, oryginalne badania naukowe uwieńczone patentem. Grzejniki te sprawdzają się zarówno w stylowych, historycznych pełnych uroku wnętrzach jak i w nowoczesnych projektach architektonicznych XXI wieku.

www.v-k.pl


 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz