Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Partnerzy

 

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Kompleksowa oferta firmy Viessmann zawiera indywidualne rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kilowatów, przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowania i wszystkich nośników energii.

www.viessmann.pl


 

Producent złączek z miedzi, brązu, mosiądzu i stali szlachetnej oraz tworzyw sztucznych do instalacji wody pitnej, c.o., gazowych, solarnych lub sprzężonego powietrza a także armatury grzewczej oraz dodatków do lutowania.

www.sanha.com


 

Grupa Jeremias z główną siedzibą w Wassertrüdingen w Niemczech (Bayern), jest wiodącym producentem systemów kominowych w sektorze mieszkaniowym, komercyjnym oraz przemysłowym. Charakteryzuje nas silny międzynarodowy charakter - w ten sposób działamy od ponad 40 lat, od początku działania naszej firmy. Naszym celem jest ciągły rozwój oraz wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów. Wysoko wykwalifikowani i zmotywowani pracownicy zapewniają bezpieczny i zrównoważony rozwój firmie Jeremias. Dobre i długotrwałe relacje z naszymi partnerami w kraju i zagranicą, ukształtowane są przez profesjonalną i uczciwą współpracę.   

www.jeremias.pl


 

 

Jesteśmy jednym z wiodących, krajowych producentów systemów grzewczych, czerpiących z wyjątkowych właściwości peletu. Jako firma rodzinna wiemy, jak istotne jest ciepło domowego ogniska. Pomagamy stwarzać taki nastrój.

Nasze produkty trafiają do blisko połowy europejskich krajów.

www.kostrzewa.com.pl


 

Zehnder to producent grzejników, systemów ogrzewania, chłodzenia i wentylacji zapewniających komfortowy i zdrowy klimat wnętrz.

www.zehnder.pl


 

Firma WANAS jest polskim producentem nowoczesnych central wentylacyjnych potocznie zwanych rekuperatorami. Zakład produkcyjny znajduje się w Rzeszowie w województwie podkarpackim. Wiele lat pracy w branży wentylacyjnej i grzewczej, doświadczenie i pasja tworzenia zaowocowała powstaniem energooszczędnych oraz niezawodnych rekuperatorów. By stworzyć nasze produkty wykorzystaliśmy wiedzę na temat potrzeb końcowego użytkownika, co w efekcie pozwoliło nam zaprojektować produkty zapewniające wysoki poziom komfortu użytkowania w budownictwie zarówno mieszkaniowym jak i usługowym. 

https://www.wanas.pl

 


 

 

 

Vents Group oferuje wentylatory domowe, kanały wentylacyjne, rury wentylacyjne i inne systemy wentylacyjne.

www.vents-group.pl


 

Verano jest producentem innowacyjnego systemu grzejników kanałowych, stojących i naściennych a także klimakonwektorów, który jest oparty o własne, oryginalne badania naukowe uwieńczone patentem. Grzejniki te sprawdzają się zarówno w stylowych, historycznych pełnych uroku wnętrzach jak i w nowoczesnych projektach architektonicznych XXI wieku.

www.v-k.pl


 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz