Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O firmie

Witamy na stronie THERMO DESIGN - BOSTERM !

Jeśli coś ma być zrobione dobrze, musi wypływać z pasji – właśnie tak jest u nas. Bo wiemy, że tworzymy dobry klimat w domach naszych Klientów. Tak, aby mogli poświęcić swój wolny czas rodzinie i na odpoczynek, a nie na myśleniu o ogrzewaniu czy oszczędzaniu.

Już od ponad 10 lat zajmujemy się instalacjami grzewczymi i odnawialnymi źródłami energii. Nie tylko wykonujemy instalacje w budynkach, ale również zajmujemy się ich projektowaniem i obsługą. Znamy się na tym i robimy to z przyjemnością i pasją.

Nasi Klienci mogą mieć pewność, że zawsze otrzymają to czego oczekują. Nie szukamy kompromisów cenowych. Zdajemy sobie sprawę, że w instalacjach grzewczych i odnawialnych źródeł energii często sprawdza się powiedzenie, że: ten kto kupuje tanio, ten kupuje dwa razy.

Tam gdzie nie warto oszczędzać, nie robimy tego. Bo każda instalacja powinna przynosić korzyści i dawać satysfakcję jej użytkownikowi, przez długie lata. A lista naszych zadowolonych Klientów mówi sama za siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami.

To nic nie kosztuje…


Montaż urządzeń

Zapewniamy Państwu dobór odpowiednich urządzeń i instalacji oraz ich fachowy montaż. Służymy pomocą na każdym etapie inwestycji. Od projektu po realizację. Dobierzemy odpowiednie urządzenia sterujące, układy pogodowe, automatykę.

Służymy zawsze fachowym doradztwem.


Referencje

     Ferma drobiu Siedlec 2 x 150 kW

    Prywatna przychodnia zdrowia Kościan 2 x 60 kW

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz